Infolinia: 661 901 901, info@grupadetektyw.pl

Aktualności

13/07/2011Grupa Detektyw partnerem Business Security Magazine

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Detektyw została partnerem magazynu - Business Security Magazine. Wydawcą magazynu jest IBBC Group - jedna z czołowych firm doradczych w zakresie bezpieczeństwa biznesu w Polsce.

Busines Security Magazine to prestiżowe czasopismo kierowane do kadry kierowniczej zarówno małych, jak i dużych polskich przedsiębiorstw. Zostało stworzone z myślą o kształtowaniu świadomości w zakresie: nadużyć, zarządzania kryzysowego, polityki bezpieczeństwa, optymalizacji ryzyka oraz zarządzania informacją. Podpowiada, jak niwelować straty wynikające z nieprawidłowości i nadużyć. Przybliża najtrudniejsze zagadnienia z dziedziny bezpieczeństwa oraz pokazuje, jak budować skuteczną politykę przedsiębiorstwa.

Na Polskim rynku do tej pory brakowało tytułu, który zaspokoiłby potrzebę edukacji dynamicznie rozwijających się firm i przedsiębiorców. Business Security Magazine to kompendium wiedzy zarówno dla ekspertów, jak i laików. Najlepsze rozwiązania, sprawdzone systemy oraz najświeższe informacje z kraju i ze świata.

 

Więcej informacji na stronie: www.bsmagazine.pl

Pokaż wszystkie aktualności »